Fotokopi Yazıcı Ürünleri » Kiralama
 • Kiralık / Fotokopi Kiralama /1 Ay - Yazıcı -Tarayıcı- Faks- A3 -Network

Kiralık / Fotokopi Kiralama /1 Ay - Yazıcı -Tarayıcı- Faks- A3 -Network

Utax
Ürün Piyasa Fiyat:
Ürün Fiyat:
2,499.00 TL
Havale ile Fiyatı :
2,474.01 TL
150 TL Üstü Yaptığınız Alışverişlerde KARGO BEDAVA!

TELEFONDA SİPARİŞ VER

0212 216 64 65

Tıklayın, telefonunuzu bırakın. Sizi arayalım.

Durum : STOK : Var
Sepete Ekle
İndirimdeYeni ÜrünÜcretsiz Kargo
- Ürün Hakkında -

Fotokopi Makinesi  Kiralama  - Yazıcı -Tarayıcı- Faks- A3 -Network

 • AYLIK KİRALAMA ÜCRETİDİR
 • İSTANBUL İÇİ GEÇERLİDİR.
 • KDV DAHİLDİR
 • 10000 BASKI ÜCRETSİZDİR
 • TONER VE DİĞER SARF MALZEME ÜCRETSİZDİR
 • ONARIM VE YEDEK PARÇA DEĞİŞİM ÜCRETLERİ ÜCRETSİZDİR
 • ÜCRETSİZ KURULUM- DEVAMINDA ÜCRETSİZ HİZMET
 • UZAK MASAÜSTÜ DESTEĞİ
 • TL SÖZLEŞME

 

 • A3-A4 KOPYALAMA FOTOKOPİ TARAYICI FAX
 • AĞ YAZICI
 • AĞ TARAYICI
 • ÇOKLU FEEDER BESLEME

 

Kiralık Fotokopi Sözleşmesi Avantajları

1- Yatırım Maliyeti Ve Bütçe

fotokopi yazıcı kiralama Önemli başlangıç yatırımlarından dolayı bir çok firma fotokopi yazıcı kiralama hizmetini düşünmektedir. Küçük işletmelerinde nadiren emrinde sınırsız sermaye bulunmaktadır. İş fırsatlarını keşfetmek ve zaman içinde değer kazanan satın almalar yapmak için finansal kaynakların tasarruf edilmesi, yalnızca değer kaybedecek ofis teknolojisine yatırım yapmaktan çok daha önemlidir. Fotokopi makineleri gibi büyük alımlardan kaçınmak, daha önemli iş ihtiyaçları için banka kredilerini kullanmak daha uygun görülebilir   Yatırım bütçesinin çoğunluğunu kendi sektörüne ayırarak nakit akışınıza katkıda bulunmuş olursunuz. En fazla ödeme esnekliğini sunmak için kira sözleşmenizin uzunluğunu ve şartlarını bile seçebilirsiniz. Faiz oranlarındaki değişiklikler de belirlenen ödeme tutarlarını etkilemez. X SmartScan

2- Vergi Avantajı

Şirketler fotokopi cihazlarını satın alma işlemini yaptıklarında muhasebesel açısıdan fatura bedeli beş yıla yayılarak amortismandan düşülmektedir.  Vergiden düşme uzun periyoda yayılmaktadır. Ancak fotokopi makinesi kiralamasında aylık kira  faturası direk vergiden düşülebilmektedir. Bu büyük bir vergi avantajıdır.

.

3- Tedarik Maliyeti ve Zamanı

Firmalarda Satın alma işlemi yapan personellerin işi başından aşkındır. Satın alınan bir fotokopi demek , hizmet giderleri, sarf malzeme giderleri, yedek parça değişimi ve ücretleri olmak üzere, sürekli bu kalemlere belli periyotlarla piyasa araştırması yapıp ücret ödeme, mesai harcamayı gerektirir. Fotokopi kiralama sözleşmesi yaptığımızda 1 kere bu mesaiyi yaptıktan sonra yıllar boyunca tekrar tekrar piyasa araştırmamıza gerek kalmaz. Sürekli araştırma yap, bunların ödemesini çıkarmaktansa tek sözleşmeyle satınalma personelinin büyük bir iş yükü kalkmış olur. Ayrıca belli sarf malzemeleri stok da tutmanıza gerek kalmayacaktır

4- Öngürülebilir Maliyet

Dört yıl kiralama sözleşmesi yapan firma bilir ki 4 yıl içinde tahmini ne ödeyeceğini bilir. Ayrıca servis gerektiren bir cihaz olan fotokopi makinesi , sürpriz tamirat giderleri ve kötü niyetli servis personellerin davranışı ve hatasından da oluşan masraflardan kurtulmuş olur.

5- Teknoloji

Teknoloji baş döndürücü bir şekilde çok hızlı değişmektedir. Öyle ki zamansal işlevi kısalaştıracak veya kullanımda ekstra rahatlık sağlayacak yeni teknik özellikli fotokopiler, yazıcı , tarayıcı ve faxlar her geçen gün yeni modellerle çıkmaktadır. Dolaysıyla yeni satın aldığınız bir cihaz çok kısa bir süre sonra teknolojide geri kalacaktır. Buna karşılık, çoğu fotokopi kiralama anlaşması, fotokopi makinesini önceden belirlenmiş bir tarihte yükseltme seçeneği sunar. Bu gibi kiralama düzenlemeleri, işletmenizin her zaman en yeni ofis teknolojisi ile uyumlu olmasını sağlar. Yeni makinelerin sayfa başı maliyetleri daha düşük olduğu için daha verimli kopyalama anlamına da gelir. Verimlilik, artan kâr ve kira ödemelerinizde daha fazla getiri sağlar ve eskiyenden kaçınmış olursunuz.

Ücretsiz Hizmet

Kiralık Fotokopi sözleşmemizle tüm sarf malzeme değişimleri ücretsiz olduğu gibi, diğer yedek parça ve değişim, tamirat, periyodik bakım, online uzak masa üstü desteği gibi hizmetlere ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Esnek Kontrat Süresi & Mekan

İster günlük, ister haftalık, isterse aylık yada dört- beş yıla varan süreçlerde fotokopi makinesi kiralama yapabilirsiniz. Hotellerde veya toplantı ve kongre salonlarında  seminer, toplantı, organizasyonlarda ,fuarlardaki kısa döneme yönelik özel ihtiyaçlarınızı kiralayabilirsiniz.

 

NOT: DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYIN YADA https://www.ofispazar.com.tr/fotokopi-kiralama/

 

Havale / EFT (%1) :2,474.01 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

 
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
 

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5